הדגשת ריסים – לעיצוב היופי והאופי

עפעוף בריסים, מבט מפתה ומצועף כל אלו היו מאז ומתמיד הנשק הסודי של כל אישה. ריסים מודגשים הם משאת נפש של כל אישה ובכל גיל. הם מחמיאים לפנים ומהווים את המסגרת לעיניים. אפשר להדגיש את הריסים בשיטות שונות, לצבוע אותן במסקרה, לעגל אותן, להדביק ריסים מלאכותיות ועוד. הדגשת ריסים באמצעות שיטת המיקרו פיגמנטציה תשחרר אתכן מכבלי העבדות, ללא מאמץ יום יומי תוכלו להיראות נשיות, מפתות ומושכות במשך כל היום, וגם בלילה. הדגשת ריסים אפשר לבצע בטכניקה של נקודות צפופות בין הריסים או בטכניקה של קעקוע קו דק העובר בין הריסים האמיתיים, יוצר מסגרת חדשה לעין ויוצר רושם של ריסים מלאים וצפופים.

טיפולי הדגשת הריסים הם טיפולים בטוחים, מהירים ונשמרים לאורך זמן רב. כל טיפול מצריך שתי פגישות בממוצע. לפני תחילת הטיפול מאלחשים את המקום ומרגיעים אותו.
להדגשת ריסים, כמו לאיפור קבוע, יש מעט תופעות לוואי. לעתים יכולות להופיע אדמומיות ונפיחות שאותן אפשר להרגיע באמצעות מי קרח והקפדה על ניגוב העיניים במגבוני חיטוי.

semipermanenteyeliner555

semipermanenteyelliner456655

טיפולי הדגשת ריסים באמצעות מיקרו פיגמנטציה אינה מכאיבה. לפני תחילת הטיפול מאלחשים את המקום במשחת הרדמה ומחכים חצי שעה עד שהאזור רדום. הודות לכך המטופלים בד”כ אינם חשים כאב בזמן הטיפול, אלא דגדוג ואי נוחות.

איפור איילנר קבוע – זה לא איפור, זו אומנות

זה אולי נראה פשוט וקל, מה הבעיה למרוח קו אחד מעל העפעף, אך משיחת איילנר היא אומנות, במיוחד כאשר מדובר באיפור קבוע. לכל אחת יש פנים קצת אי סימטריות, כל עין שונה מעט מהשנייה בגודל בזווית, איפור איילנר קבוע שייעשה ביד לא מקצועית יבליט את ההבדלים בין העיניים ובמקרים קיצוניים יגרום למראה מעוות. יד מקצועית תדע לעצב ולדייק כך שהעיניים ייראו שוות אחת לשנייה.

חשוב מאוד להתאים את פס האיילנר למבנה העין. התאמה מושלמת תחמיא לכל אחת ותשדרג את תוויי הפנים ואת החן והיופי הטבעי של כל אישה. האייליינר צריך להיות עדין שמתחיל בין הריסים ומתעבה כלפי מעלה.

איפור איילנר קבוע – הכול על השיטה

איפור קבוע הנקרא בשפה המקצועית מיקרו פיגמנטציה. זהו תהליך שבו מוחדרים פיגמנטים אל השכבה העליונה של הדרמיס באמצעות מחט. הצבעים המוחדרים אל שכבת העור מבוססים על חומרים טבעיים, בעיקר מינראליים.

לפני התחלת הטיפול מאלחשים את האזור בג’ל מיוחד המרגיע את המקום ומונע אי נוחות וכאבים. את הצבעים מחדירים אל העור באמצעות מחט דקה. ישנם כמה עוביים של מחטים ולקו העיניים מומלץ להשתמש במחט ראש 1 או 3 ראשים. לאחר הטיפול המקום ייראה אדמומי ונפוח.. כל אחת לפי סוג העור והרגישות שלה.
לאחר כיומיים יופיע גלד ולאחר יומיים נוספים תופיע רקמת עור חדשה.

איפור קבוע מחזיק בדרך כלל בין שנתיים לשלוש שנים, אך איפור איילנר קבוע עשוי להחזיק מעמד זמן ארוך יותר מאחר ובאזור מסגרת העין יש מיעוט של בלוטות חלב המייצרות הפרשה הפוגמת בפיגמנט האיפור..

איפור קבוע קו עין אייליינר – לפני ואחרי – לחצו לצפיה

semipermanenteyelliner822