הדגשה / איפור קבוע לשפתיים

אחד האזורים הכי חשובים אצל האשה הן כמובן השפתיים. הן ניצבות בחזית ומייצגות אותנו כאשר אנחנו מדברות, אוכלות, מחייכות, מפלרטטות ולכן חשוב לשמור עליהן חיות וחושניות.

רבים טוענים ששפתיים חושניות ויפות זה אחד מהדברים שהופכים את האישה לנחשקת במיוחד.

אם את כמהה לשפתיים יפות בעלות מראה טבעי ומטופח במיוחד, ללא שימוש באודמים, עפרונות שפתיים תוחמים, או גלוסים למיניהם, איפור קבוע לשפתיים זה בהחלט פתרון מעולה בשבילך.

הרי מה יכול להיות יותר מושלם ממראה שפתיים מלאות חיים בכל עונות השנה ובכל שעות היום?

אז מה באמת כדאי שתדעי על הדגשת שפתיים?

עומדות לרשותך שתי אפשרויות בחירה – הדגשת שפתיים או הדגשת צבע שפתיים. באפשרות הראשונה ההדגשה מתבצעת ע”י הדגשת קונטור שפתיים. באפשרות השניה מבצעים מילוי השפתיים בצבע טבעי שיראה לא מאולץ במיוחד.

semipermanentlips1111

semipermanentlips22

אין זה אומר שלא תוכלי להשתמש במגוון ליפסטיקים בהתאם לצו האופנה, אך בגדול את מרוויחה כאן שפתיים שנראות שופעות חיים תמיד, ממש כמו בימי הזוהר בצעירותך. .

אם הנך שוקלת לעשות קונטור בלבד, כדאי שתיקחי בחשבון כי כאשר עור הפנים מתבגר ומתהווים קימטוטים מסביב לפה, הקונטור יבליט אותם עוד יותר. חשוב שתדעי , כי הדגשת צבע השפתיים אינה משנה את צבע האודם, כך שזה יתרון אדיר.

רוצה לדעת איזה צבע מילוי מתאים לך?

פשוט שפשפי את השפתיים זו על זו , כשהדם זורם לשפתיים ומתקבל גוון כהה יותר, זה גוון השפתיים המומלץ עבורך.

לידיעתך, צבעי המילוי עשויים חומרים טבעיים בלבד ומאושרים לשימוש ע”י משרד הבריאות, כך שאין לך מה לחשוש מסיכונים מיותרים.

הפרוצדורה אורכת לפחות שעה וחשוב לחזור עליה כ-3 פעמים במרווחים של שלושה שבועות. ומה לגבי רמת הכאב? הרי שכאן כדאי מאוד לתאם ציפיות. בעוד שהדגשת שפתיים אינה כרוכה בכאב, הדגשת צבע שפתיים זו אחת הפעולות הכואבות בתחום האיפור הקבוע, לכן כחצי שעה לפני הטיפול מקבלים זריקת אלחוש המטשטשת את תחושת הכאב משמעותית.

איפור קבוע מילוי שפתיים – לפני ואחרי – לחצו לצפיה